Sohbet Et!
SesliKaradeniz
Mobil sohbet ve tüm PC lerden sesli sohbet hizmeti vermektedir. Tüm odalar görevliler tarafından kontrol edilmektedir, lütfen kurallara uyalım.

Sesli Sohbet

SESLİ SOHBET

Sesli sohbet dünyanın her tarafından on binlerce katılmcıya ulaşabilen bir eğlence kanalı olup bu onbinlerce insanı bir araya getirip size aktif bir zaman sunan firmanın genel adıdır sesli sohbet . Siz değerli kullanıcılarımız bu platform içerisinde her türlü eğlenceyi bi arada yaşama fırsatı yakalıyor ;



SESLİCAZ POPÜLERLİĞİ

SesliKaradeniz sanal alemin önemli isimlerinden # Respawn x !.. tarafından kurulup aynı zamanda hem kendi prestijini hem SesliKaradenizın prestijini çok yüksek çitalara çıkarmıştır .


CHAT VE MİK TANIMLAMA 

Chat ekranı siz aktif olduğunuz zaman klavye ile selam verebileceğiniz ve sohbet konu başlıklarını atabileceğiniz doğum günü ve kutlama mesajları yazabileceğiniz bir chat ayrıntısıdır tabi bunun yanı sıra Mikrafon ve Stereo özeliklerini kullanarak mikrafona çıkma şansıda yakalayabiliyorsunuz hem şarkı paylaşıp hem canlı şiir ve beste seslendirecek konuma gelme bi üçgüdüsü yüksekliği yaşıyorsunuz firmamızda .

Etiketler:

YORUM YAP

...........................................................................................................

Gönder
Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Skaype Üzerinden yardım alabilirsin